Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev

Vitajte a posaďte sa

Krásne priestory kliniky, profesionalita personálu, príjemná hudba a dokonalé pohodlie. Už pri prvej návšteve u nás pocítite, že vaše očakávania sú pre nás prioritou. „Na prvom stretnutí sa s našimi pacientmi veľa rozprávame o ich predstavách a snažíme sa ich maximálne skĺbiť s tým, aby sme mu dokázali vytvoriť funkčný a krásny chrup,“ hovorí MUDr. Valéria Michnová, z dentálnej kliniky ArtDentistic. Prvá návšteva je teda dosť pohodlná. Usadia vás do komfortného kresla, nad hlavou môžete sledovať televíziu, rozprávate sa s doktormi... Potom vás čaká sken chrupu, fotenie, video, veď nový úsmev má byť dokonalý. Nové zuby by mali byť nielen krásne, ale aj zdravé, a preto odborný tím v ArtDentistic odporučí zhotoviť aj aktuálne snímky chrupu. Na porovnanie: pred zákrokom a po ňom. „Ďalšia práca je už na nás, aby sme pacientovi dokázali pripraviť nový dizajn úsmevu, ktorý si vysníval. Dopracujeme sa k tomu vďaka technike Digital Smile Design. Ide o komplexný život meniaci zákrok pre pacientov, ktorí majú pocit, že nemajú pekné zuby a často sa boja čo i len usmiať,“ hovorí MUDr. Valéria Michnová.

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 01 - ArtDentistic

O pár dní…

Na druhom sedení vás čaká 3D model vášho budúceho chrupu – a na porovnanie aj toho súčasného. Tú zmenu však nielen uvidíte, ale už aj pocítite! „V tento deň pacient odchádza domov s dočasnými venírkami - zubnými náhradami, ktoré sa tvarom zhodujú s konečným výsledkom,“ pokračuje dizajnérka vášho nového úsmevu, no zdôrazňuje, že pri ústnom zdraví nikdy nejde len o krásu. „Vždy navrhujeme najmenej invazívne riešenie v závislosti od veku pacienta a, samozrejme, v závislosti od miery estetickej deštrukcie zubov. Celkový Digital Smile Design nie je iba o estetike, ale v prvom rade o funkčnosti celého chrupu.“

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 02 - ArtDentistic

O tri týždne

Do tretice všetko dobré! Prešlo pár týždňov od prvej návštevy a vám vymieňajú dočasné náhrady za trvalé – také dokonalé, ako ste si vysnívali. Samozrejme, ak si zuby nevyžadovali väčšie zdravotné zákroky, no v ArtDentistic si môžete byť istí, že rýchlejšie a kvalitnejšie by to nešlo. „Časová náročnosť závisí od pôvodného stavu chrupu pacienta. Technológia v zubnej medicíne napreduje veľmi rýchlo, do troch týždňov je však reálne mať kompletne nový úsmev,“ hovorí doktorka Michnová, ktorá má stomatológiu v rodine. Gény zdedila po otcovi a kliniku spoluvlastní so svojím manželom, zubným chirurgom a implantológom MUDr. Liborom Michnom. Dentálnu kliniku ArtDentistic nájdete v bratislavskej mestskej štvrti Zuckermandel. Na konzultáciu sa môžete objednať e-mailom alebo telefonicky. Viac informácií získate na našej stránke www.artdentistic.sk.

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 03 - ArtDentistic

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 04 - ArtDentistic

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 05 - ArtDentistic

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev - 06 - ArtDentistic