Cenník

Po vstupnom komplexnom vyšetrení pacient obdrží návrh najlepšieho možného ošetrenia s ohľadom na jeho finančné možnosti. Tento návrh má písomnú podobu a zahŕňa predpokladane finančné náklady na jeho realizáciu.

Komplexné vyšetrenie 50 EUR
Vstupné komplexné pedostomalogické vyšetrenie (deti registrovaných pacientov) 20 EUR
Preventívna prehliadka 20 EUR
Cielené vyšetrenie, konzultácia 50 EUR
Preventívna pedostomatologická prehliadka 20 EUR
Vyžiadané akútne ošetrenie 50 EUR
Vyžiadané akútne ošetrenie mimo pracovného času 120 EUR
Konzultácia (estetická, implantologická, paradontologická) 30 EUR
Intraorálna snímok RTG 20 EUR
Bite-wing RTG snímok 30 EUR
Panoramatický RTG snímok 45 EUR
3D CT vyšetrenie 65 EUR
Fotokompozit od 90 EUR
Dokumentačná fotografia 20 EUR
Dentálna hygiena 76 EUR
Pečatenie fisúr – 1 zub 40 EUR
Endodontické ošetrenie zuba (výplň koreňových kanálikov) od 400 EUR
Extrakcia  (nechirurgická)     od 120 EUR
Extrakcia  (chirurgická)     od 350 EUR
Chirurgická extrakcia osmičky     od 500 EUR
Keramická korunka  (inlay / onlay) od 520 EUR
Ambulantné bielenie - Philips ZOOM     500 EUR

Pre bližšie info o 
cenách nás prosím kontaktujte telefonicky alebo mailom 
na artdentistic@artdentistic.sk

ROZBAĽTE TO S ÚSMEVOM NA SPLÁTKY

Moderná stomatológia je odbor, ktorý si v súčasnej dobe žiada pri profesionálnom ošetrení skúseným stomatológom aj profesionálny materiál, ktorý je vysoko kvalitný, ale i veľmi nákladný. Preto sú v niektorých prípadoch pre pacienta kvalitné ošetrenia finančne náročné a niekedy nemá pacient iné východisko ako si nasporit. Nebýva to však najšťastnejšie riešenie, najmä v prípadoch, kedy je stav pacienta akútny a ošetrenie je potrebné vykonať čo v najkratšom čase.

Aby sme našim pacientom poskytli čo najväčší servis a pomoc v tejto rozhodujúcej situácii, začali sme spolupracovať so splátkovou spoločnosťou Homecredit, ktorá poskytne našim pacientom úver na dentálne ošetrenia, resp. pacient si zakúpi potrebné ošetrenia na splátky.

Ako to prebieha

Pacientovi sa po konzultácii s doktorom/kou vypracuje liečebný plán, kde pacient vidí presný rozpis úkonov a cien, ktoré sú potrebné pre jeho zdravý a krásny úsmev.

Následne sa pacientovi urobí online model na požadovanú sumu a zašle sa na schválenie priamo do Homecreditu. Celkový schvalovací proces trvá približne 1 hodinu. Pacient odchádza do pohodlia domova a my ho následne kontaktujeme o výsledku schvalovacieho procesu.

Ak je úver schválený, s pacientom si dohodneme najbližší možný termín ošetrenia a postupuje sa v zmysle vypracovaného liečebného plánu.

V prípade záujmu o financovanie alebo ohľadom bližších informácií prosím nás prosím kontaktujte 02/52 44 46 34, 0902 575 600 alebo mailom na artdentistic@artdentistic.sk