Biely úsmev

V dnešnej dobe je už nevyhnutnosťou pre každého z nás mať zdravé a krásne zuby. Naše zuby sú ako naša vizitka, preto z estetického hľadiska je nesmierne dôležitý vzhľad a celková estetika zubov. Ak Vám príroda nenadelila úplne rovné, krásne a biele zuby, nezúfajte, my v ArtDentistic Vám vieme pomôcť. Objednajte sa na Smile design konzultáciu a my Vám odporučíme presne pre Vás ideálne riešenie s ohľadom na Vaše požiadavky a stav chrupu tak, aby finálne estetické riešenie bolo čo najmenej invazívne a zároveň Vám dodalo prirodzený žiarivý úsmev.

Bielenie

Je bielenie bezpečné?

Na našej klinike používame výhradne bieliaci systém, ktorý obsahuje iba 6% peroxidu vodíka, čo znamená, že bezpečne odstráni zo skloviny nežiaduce škvrny a sfarbenie bez poškodenia a citlivosti zubov. Pacient, ktorý príde na našu kliniku a má záujem o bielenie, podstúpi najskôr základné klinické vyšetrenie, pri ktorom sa určí, či je bielenie vôbec schopné zabezpečiť pacientovi požadovaný výsledok, prípadne odporučí inú formu estetického zákroku.

Ambulanté bielenie

ide o profesionálne ošetrenie priamo v stomatologickom kresle. Už za dve hodiny pacient rýchlo a bezpečne získa belší a žiarivejší úsmev.

Domáce bielenie

pacient v pokoji domáceho prostredia za pomoci aktívneho gélu aplikovaného do individuálne zhotovenej dlahy nosenej podľa prísnych inštrukcií dosiahne za 10-14 dní belší a žiarivejší úsmev.

Estetické fazety - venírky

K ďalším esteticky populárnym stomatologickým zákrokom okrem bielenia patria aj estetické korekcie zubov. V prípadoch, kedy je potrebné zmeniť tvar, postavenie prípadne farbu zubov, používame na našej klinike porcelánové fazety na korekciu najmä v prednej časti chrupu.
Na našej klinike ma pacient jedinečnú šancu individuálneho Digitálneho Smile Designu (DSD), ktorý najviac sedí k jeho tvári a má možnosť si ho aj vyskúšať, čo považujeme za vysokú pridanú hodnotu, ktorú by mal využiť každý, kto má záujem o estetickú úpravu chrupu.