Novinky

Ako spoznáte dobrého zubára?

Dr. Libor Michna začínal svoju kariéru stomatológa v Glasgowe, s 300 eurami vo vrecku. Precestoval takmer celý svet, získal vzdelanie na najprestížnejších školách, aby späť po návrate domov na Slovensko priniesol špičkovú stomatológiu a profesionálny prístup, ktorí si od zubára všetci zaslúžime.

17.07.2019

Zmenili sme priestory, nainštalovali revolučné prístroje, no nezmenili sme prístup

Pred pár rokmi som dostal 300 eur od svokry. Aby sme mali v Glasgowe v začiatkoch z čoho žiť. Dnes máme s manželkou najmodernejšiu kliniku. Už počas nášho vysokoškolského štúdia sme vedeli, že chceme ísť cestou súkromnej praxe a poskytnúť klientom služby, aké si skutočne zaslúžia.

22.09.2018

Pred letnou dovolenkou navštívte zubára

Zubný kaz v raných štádiách nebolí. Prítomný je vtedy na povrchu skloviny. Ak sa však nelieči, šíri sa hlbšie, do dentínu až k pulpe. A to už bolestivé je. Málokto z nás ale myslí na prevenciu, čo je podľa zubnej lekárky chyba. Nielen pred dovolenkovým obdobím.

07.05.2018

Slovenský pacient si zaslúži ľudský prístup

Do Glasgowa pricestoval s tristo eurami od svokry vo vrecku. Zakrátko za ním na Britské ostrovy prišla jeho manželka. Stomatológia je podľa ich názoru na Slovensku na vynikajúcej úrovni, chýba jej však ľudský prístup ku klientovi a vedomie, že úsmev je umeleckým dielom zubára.

02.05.2018

Guided Surgery 3D - navigovaná chirurgia pre dokonalé zavedenie zubného implantátu

Vďaka inovatívnej technológii GUIDED SURGERY 3D sme na našej klinike schopní pacientom zaviesť implantát tak, aby výsledná korunka bola esteticky a funkčne presne tam, kde má byť.

21.03.2018