Novinky

ArtDentistic v Dámskom klube na tému Bruxizmus

MUDr. Valéria Michnová bola hosťom relácie Dámsky klub, na tému Bruxizmus.

03.02.2020

Maliarka July Haluzová vystavuje aj v ArtDentistic

Stomatologická klinika ArtDentistic je miestom, kde sa o váš zdravý a žiarivý úsmev stará tím špičkových odborníkov. Aby ste sa pred a po samotnom zákroku cítili čo najlepšie, majitelia kliniky sa rozhodli priestory ešte viac zútulniť a vylepšiť.

19.12.2019

Krásny a zdravý úsmev od ArtDentistic

Dobré dentálne zdravie je kľúčom k všeobecne dobre známemu pocitu vnútornej rovnováhy a silnému sebavedomiu. Dentálna klinika ArtDentistic pracuje s pacientom na zdokonalení a predovšetkým na následnom udržaní dentálneho zdravia.

23.10.2019

Ako spoznáte dobrého zubára?

Dr. Libor Michna začínal svoju kariéru stomatológa v Glasgowe, s 300 eurami vo vrecku. Precestoval takmer celý svet, získal vzdelanie na najprestížnejších školách, aby späť po návrate domov na Slovensko priniesol špičkovú stomatológiu a profesionálny prístup, ktorí si od zubára všetci zaslúžime.

17.07.2019

Zmenili sme priestory, nainštalovali revolučné prístroje, no nezmenili sme prístup

Pred pár rokmi som dostal 300 eur od svokry. Aby sme mali v Glasgowe v začiatkoch z čoho žiť. Dnes máme s manželkou najmodernejšiu kliniku. Už počas nášho vysokoškolského štúdia sme vedeli, že chceme ísť cestou súkromnej praxe a poskytnúť klientom služby, aké si skutočne zaslúžia.

22.09.2018