News

Stavitelia kostí sa stretli v Bratislave

Jeden zo svetových lídrov v zubnej implantológii, Nemec Dr. Frank Zastrow navštívil v uplynulých dňoch Bratislavu, kde  spolu s naším odborníkom Dr. Liborom Michnom školili zubárov.

22.09.2021

Dentálna hygiena a starostlivosť o zuby v domácom prostredí

Individuálny prístup, kontinuálne vzdelávanie, viac ako dvadsaťročná prax – doma i vo svete, moderné technológie, precíznosť a dôvera pacientov vo funkčný a estetický výsledok.

02.09.2021

O hodinu belšie zuby

Bola by večná škoda neužiť si ho naplno s úsmevom na tvári. S tým úsmevom, čo nám pod rúškami a respirátormi tak veľmi chýbal. S tým krásnym, žiarovo bielym úsmevom.

02.09.2021

Produkty od The Humble Co. - pre zdravších ľudí i zdravšiu planétu

Dentálna klinika ArtDentistic sa zameriava na komplexnú starostlivosť zdravého a krásneho úsmevu všetkých svojich pacientov. V portfóliu poskytovaných služieb ponúka aj kompletnú starostlivosť o dentálnu hygienu v domácom prostredí. „Naším cieľom je poskytovať špičkové a kvalitné služby v oblasti stomatológie na úrovni renomovaných zahraničných kliník a tým maximálne vyjsť v ústrety potrebám pacientov. Zároveň však dbáme aj na to, aby sa naši pacienti naučili používať správnu dentálnu hygienu aj v domácom prostredí. Správnu dentálnu hygienu považujeme za prvý a veľmi dôležitý krok k zdravému a krásnemu úsmevu,“ hovorí MUDr. Valéria Michnová z dentálnej kliniky ArtDentistic, ktorá pre svojich pacientov odporúča produkty od spoločnosti The Humble Co., nesúce certifikát vegan.

17.07.2021

Dámsky klub: Záchovná stomatológia

Záchovná stomatológia je základom stomatológie ako takej. Ide o čo najdlhšie zachovanie zdravého zubu v dutine ústnej. Za posledné roky záchovná stomatológia, ktorá sa nazýva aj konzervatívna, prešla obrovským vývojom a preto dokáže pacientom poskytnúť rýchlu diagnózu a minimálnu liečbu. Zároveň vytvára väčší priestor pre estetickú stomatológiu... Viac v relácii Dámsky klub, s MUDr. Valériou Michnovou, z dentálnej kliniky ArtDentistic.

30.11.2020