News

Dámsky klub: Aká je cesta k žiarivému úsmevu?

V dnešnej dobe sa biele a esteticky pekné zuby považujú za spoločensky viac akceptovateľné a biely úsmev dodáva viac sebavedomia. Čoraz viac ľudí má záujem o žiarivý úsmev. So zubárkou Valériou Michnovou sa v relácii Dámskeho klubu rozprávali na tému, ako dosiahnuť zdravý a žiarivý úsmev a ako zvoliť správnu cestu, ktorá je z medicínskeho hľadiska najviac akceptovateľná.

06.06.2023

Teleráno: Je nový žiarivý úsmev mladých aj zdravý?

Nový úsmev influencerov je síce žiarivý, ale má svoje riziká. Skupina mladých ľudí si nechala v zahraničí obrúsiť všetky svoje zuby, na ktoré im nasadili biele korunky. Či to stojí za verejnú chválu na sociálnych sieťach sa moderátori v relácii Teleráno rozprávali so stomatologičkou Valériou Michnovou.

30.03.2023

Dámsky klub: Zubné implantáty a parodontóza

Súčasťou modernej a progresívnej stomatológie sú zubné implantáty. Pre koho sú určené, ako rýchlo prebieha ich vývoj a hlavne, či je vhodné ich nasadiť aj pacientom, ktorí trpia parodontózou, sa dozviete v relácii RTVS Dámsky klub. Hosťom moderátorky Soni Müllerovej bol špecialista – chirurg a implantológ MUDr. Libor Michna, MSc., z dentálnej kliniky ArtDentistic. 

04.02.2022

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev

Presne viete, ako by mal váš nový úsmev vyzerať, ale pri pohľade do zrkadla sa vás zmocnia obavy, či nemáte prehnané nároky? Či vôbec môžu byť vaše zuby žiarivejšie, zdravšie a v dokonalej harmónii s vašou tvárou?! Správne, môžu. Veď ste v ArtDentistic.

30.11.2021

Slovensko privítalo špičky v oblasti implantológie

Stomatológia napreduje míľovými krokmi. Bez neustáleho vzdelávania je takmer nemožné stať sa kvalitným zubárom. A my sa radi vzdelávame - navštevujeme špičkové semináre po celom svete a tešíme sa, že podobné školenie sa nám podarilo zorganizovať aj na Slovensku, v Bratislave.

20.10.2021