Produkty od The Humble Co. - pre zdravších ľudí i zdravšiu planétu

Je čas konať...

Spoločnosť The Humble Co. si povedala „je čas konať“ a od roku 2013 vedie malú revolúciu v produktoch osobnej starostlivosti. Jej výrobky boli navrhnuté a vyrobené pod vedením tímu zubných lekárov. Inovácie založené na dôkazoch sa pretavili do ekologicky spotrebných výrobkov, ktoré sú určené pre všetkých – malých i veľkých. Švédska spoločnosť patrí k priekopníkom v boji proti plastovým výrobkom pri starostlivosti o ústnu dutinu. Ide doslova o boj, pretože svet každý rok spotrebuje viac ako desať miliárd plastových výrobkov, ktoré sa používajú pri dennej dentálnej hygiene a väčšina z nich končí na skládkach a v oceánoch.

Produkty od The Humble Co. – pre zdravších ľudí i zdravšiu planétu 02 - ArtDentistic

 

Ekologickejšie, ale kvalitné a výkonné

Základom dentálnej hygieny je zubná kefka. Tie, z ponuky spoločnosti The Humble Co. sú ľahké, voňavé, ekologické a zároveň veľmi účinné. Majú rukoväť zo stopercentne biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného bambusu. Štetiny sú vyrobené z nylonu: šesť štetín od spoločnosti Dupont. Obal zubných kefiek je rovnako ekologický, škatuľa a vnútorný obal sú vyrobené z recyklovaných materiálov a dajú sa vyhodiť spolu s organickým odpadom. A čo je na kefkách Humble Brush ešte úžasné?! Že sú vhodné pre pacientov, ktorých trápia citlivé zuby a ďasná. Ak zameníte plastovú kefku za bambusovú, získate okrem pozitívneho vplyvu na hygienu a zdravie ústnej dutiny aj príjemný pocit z ochrany životného prostredia.

Produkty od The Humble Co. – pre zdravších ľudí i zdravšiu planétu 03 - ArtDentistic

 

Vyberie si každý

Produkty značky The Humble Co. sa predávajú už vo viac ako 40-tisíc obchodoch a zubných ambulanciách po celom svete. V ArtDentistic ponúkame širokú škálu produktov na domácu dentálnu hygienu. Okrem zubných kefiek si u nás môžete kúpiť aj zubné pasty v klasických tubách, v sklenených nádobách, ale aj v menej známej forme – v podobe tabliet, ktoré sú vyrobené z prírodných ingrediencií. Obľúbite si ich rýchlo, pretože na výber je množstvo chutí: čerstvá mäta, kola, jahody, škorica a mnoho ďalších. V ponuke nájdete aj zubné nite, medzizubné kefky, ústne vody a dokonca aj žuvačky. Určite ste si už všimli, že pošliapané žuvačky v uliciach nikdy nezmiznú? Je to preto, lebo bežná žuvačka je vyrobená z plastov, Žuvačky Natural Chewing Gum sú vyrobené iba z prírodných surovín - z gumy, ktorá pochádza zo stromov. Takto sa pôvodne žuvačky vyrábali a v tejto tradícii pokračuje aj značka The Humble Co.

Produkty od The Humble Co. – pre zdravších ľudí i zdravšiu planétu 04 - ArtDentistic