News

Každý si zaslúži zdravý a krásny úsmev

Presne viete, ako by mal váš nový úsmev vyzerať, ale pri pohľade do zrkadla sa vás zmocnia obavy, či nemáte prehnané nároky? Či vôbec môžu byť vaše zuby žiarivejšie, zdravšie a v dokonalej harmónii s vašou tvárou?! Správne, môžu. Veď ste v ArtDentistic.

30.11.2021

Slovensko privítalo špičky v oblasti implantológie

Stomatológia napreduje míľovými krokmi. Bez neustáleho vzdelávania je takmer nemožné stať sa kvalitným zubárom. A my sa radi vzdelávame - navštevujeme špičkové semináre po celom svete a tešíme sa, že podobné školenie sa nám podarilo zorganizovať aj na Slovensku, v Bratislave.

20.10.2021

Hands-on workshop pod názvom Autogénne 3D kostné augmentácie

Jeden zo svetových lídrov v zubnej implantológii, Nemec Dr. Frank Zastrow navštívil v Bratislavu, kde spolu s naším odborníkom Dr. Liborom Michnom školili zubárov.

24.09.2021

Stavitelia kostí sa stretli v Bratislave

Jeden zo svetových lídrov v zubnej implantológii, Nemec Dr. Frank Zastrow navštívil v uplynulých dňoch Bratislavu, kde  spolu s naším odborníkom Dr. Liborom Michnom školili zubárov.

22.09.2021

Dentálna hygiena a starostlivosť o zuby v domácom prostredí

Individuálny prístup, kontinuálne vzdelávanie, viac ako dvadsaťročná prax – doma i vo svete, moderné technológie, precíznosť a dôvera pacientov vo funkčný a estetický výsledok.

02.09.2021